Cestovatelský festival 7 DIVŮ 2023

JE TO TADY!

4. listopadu 2023 se od 13,00hod pod naší taktovkou uskuteční 11ctý ročník festivalu 7 DIVŮ v Krásné Lípě.
Ve spolupráci s OPS České Švýcarsko, pokračujeme v cesto tradici a přinášíme Vám festival v tradičním formátu.

Těšit se můžete na následující přednášející a jejich přednášky... bude to stát za to... to je snad jasný!

Předprodej vstupenek byl spuštěn a pořídit si je za výhodnější peníz m§žete TADY - popřípadě osobně v infocentru OPS České Švýcarsko v Krásné Lípě.

 

Nabitý program na který se můžete těšit:

Jiří Kalát - Izrael a Palestina: Svatá země
Izrael, který mě uchvátil, a to se všemi jeho klady i zápory, hříšnostmi a svátostmi. Palestina fascinující lidmi a dobrodružnými cestami. Dvanáct měsíců nabytých tenzí, konflikty i cestováním. Strach a úžas vyvolávající situace, hluboké cesty do tradic a historie země, jež je považována za jednu z nejvíce konfliktních zón této planety.

Lékaři bez hranic - Jitka Kosíková - Jižní Súdán
Zdravotní sestra v organizaci Lékaři bez hranic, není povolání pro každého. O životě na misi, ale i cestovatelských zážitcích v době volna, z né zrovna turistické destinace Jižního Súdánu

Richard Nägel - Expedice Monoxylon IV – po stopách prvních zemědělců
Přes Egejské moře ve člunu vydlabaném z jednoho kusu kmene se letos v létě vydala skupina českých experimentálních archeologů. O zážitcích z dobrodružné plavby přes 18 ostrovů, včetně několika neobydlených.

Vojtěch Lavický - Na motorce kolem světa
Bezmála dvouletá cesta na motorce s cílem objet svět, která vlastně nakonec vůbec nedopadla tak jak bylo plánováno. Ale taky o tom, jak jsme vše prodali abychom na to měli, vyjeli zamilovaní abychom se na cestě několikrát rozešli a nakonec zjistili, že nám je bez sebe vlastně líp a začali zase od znova.

Petr Kosek - Continental Divide Trail - 4500km pěšky Skalistými horami
CDT je bez debaty nejdelší a nejnáročnější trail v USA - vede po nejvyšších hřebenech Skalistých hor napříč kontinentem od Mexika po Kanadu. Pouště, sníh, nadmořská výška, požáry, sucho, medvědi... čekali jsme to náročné, ale skutečnost během 5ti měsíců na treku se ukázala brutálnější.

#7divu #bigtrip

https://www.traditionrolex.com/8