PRAHA - WORKSHOP - zkušenosti z cestování a jak zrealizovat cestu kolem světa

 

KDY: 28.3.2019 od 18,30hod. (délka cca 2-3hodiny)
KDE: KLUB CESTOVATELŮ, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1
TÉMA: Jak zorganizovat cestu (nejen) kolem světa

Cena a rezervace:
- cena za osobu 600,- Kč
- cena za pár 1000,- Kč - to je pro ty z vás, co chtějí vyrazit na cestu ve dvou a chtějí se vše dozvědět společně  (platí pro páry smíšené i nesmíšené - kamarády)
- rezervace na emailu bigtrip@bigtrip.cz

 

TAK A JE TO TU!
Protože se stále množí zájemci o informace, rozhodli jsme se uspořádat pro všechny cestochtivé workshop, na kterém se podělíme o naše dlouholeté zkušenosti z cestování a se samotnou realizací cesty kolem světa.

Prozradíme vám jak je to s cestovními doklady, očkováním, pojištěním a nebo přepravou auta. Řekneme vám, na co si dát pozor, jak si počínat na hranicích, co určitě nedělat a na čem jsme si my sami rozbili hubu ;o)

Podělíme se s vámi o zkušenosti nejen z cesty kolem světa, ale o zkušenosti nasbírané za více než deset let cestování po celém světě... a pokud budete chtít, řekneme vám, jak úspěšně sehnat sponzory na větší projekt.
Zlrátka a jednoduše, všechno co vás zajímá a stále se nás ptáte!

Předběžně máme potvrzený první termín na 28/3/2019 od 18,30hod v Praze... přesné místo, čas a cenu workshopu upřesníme, jen jak nám to pronajímatel prostor potvrdí.

Láďa & Káťa
Vejletníci z BigTrip.CZ

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Potvrdit