WORKSHOP PRO MOTOCESTOVATELE

 

KDY: 28.3.2019 od 18,30hod. (délka cca 2-3hodiny)
KDE: KLUB CESTOVATELŮ, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1
TÉMA:
Jak připravit a zvládnout cestu (nejen) kolem světa

Cena a rezervace:
- cena za osobu 600,- Kč
- cena za pár 1000,- Kč - to je pro ty z vás, co chtějí vyrazit na cestu ve dvou a chtějí se vše dozvědět společně  (platí pro páry smíšené i nesmíšené - kamarády)
- rezervace na emailu bigtrip@bigtrip.cz

 

Kolik můžeš mít pasů, jak je to s vízy, očkováním, pojištěním, Karnetem a nebo přepravou auta přes oceán? Co tě může potkat na hranicích, kde všude se dá nocovat a nebo jak sehnat sponzory?

Podělím se s vámi o zkušenosti nasbírané za více jak patnáct let aktivního cestování po celém světě. Kromě návštěvy více než 80 zemí na všech kontinentech, jsem také úspěšně připravil a zrealizoval přes 2 roky dlouhou cestu kolem světa s vlastním automobilem.

Během cest jsem zažil mnoho… měl jsem u hlavy samopal, vylezl na Kilimanjaro, byl zatčen na hranicích, vyhrál v Monacu, měl vykradené auto, fotil lva ze 4 metrů, řídil jsem vlevo, vpravo i uprostřed, přemohl argentinské celníky a nebo přežil útok divoké pumy… a tak si dovolím tvrdit, že pár zkušeností už mám ;o)

Nebudu dogmaticky radit, ale na vlastních zkušenostech ukážu praktické postupy jak si poradit s mnohými situacemi, dozvíš se na co si dát na cestách pozor, čemu se vyhnout a čemu se naopak rozhodně nevyhýbat. Zkrátka prozradím, co se nám na cestách osvědčilo a na čem jsme si naopak nabili hubu.

Láďa Bezděk
Vejletník z BigTrip.CZ

https://www.traditionrolex.com/8