Jedete v tom s námi?


Dobrý den, ahoj,

tak je to tady, přišla chvíle na kterou jsme se netěšili, o které jsme už od začátku věděli, ale přesto se na tuhle cestu vydali. Docházejí nám finance!

Abychom to uvedli na správnou míru, nemáme dost na přepravu OKI do a z Austrálie.
Máme na benzín, máme na jídlo, jen ta doprava je o chlup náročnější ;o)

Mohli by jsme vytvořit projekt na startovači, slíbit Vám knížku či film a nechat Vás čekat rok než se vrátíme domů. Jenže jak víte, děláme věci malinko jinak. Už třeba to, že nesháníme peníze před cestou, ale během cesty. Už víte, jestli pro Vás má smysl do toho jít s námi.
Za další nemáme rozhodně filmové ambice a byť jsme o knize přemýšleli, je to zatím jen v rovině úvah.
Navíc jak jsme již uvedli, nechceme aby jste za své peníze dostali cokoliv až za rok a proto nežádáme o investici či přímou podporu, ale nabízíme obchod.

Pokud si koupíte náš kalendář nebo samolepku, dostanete okamžitě něco za své peníze a nám tím pomůžete s financováním přepravy.

Pokud se však mezi Vámi najde někdo, kdo nechce kupovat kalendáře a chce nás podpořit napřímo, nabízíme možnost partnerství a nevšední lehce střeštěnou reklamu na našem webu a autě.

Ale zpět ke kalendářům. Máme v nabídce dvě verze nástěnných kalendářů. První je na téma auto, druhá na téma cesta obecně. Všechny snímky jsme pořídili během prvního roku naší expedice.

Nabídka je umístěna na našem e-shopu, kde můžete naše kalendáře objednávat.

Přejít na ESHOP

Fungovat to bude následovně:
Do 20.11.2015 budeme sbírat objednávky a poté zadáme do tisku podle objednaného množství. (samozřejmě tam bude rezerva i pro ty co nestíhají a bude možné objednávat i po tomto datu)
Protože i my musíme zaplatit tiskárně zálohu předem, je nutné aby jste i vy svou objednávku potvrdili zaplacením předem. Děkujeme za pochopení a věřte, že nebudete litovat.
Začátkem prosince a v jeho první polovině, budou pak kalendáře rozesílány na Vaše adresy, aby jste je stihli mít pod stromečkem.

Takže kdo s námi sympatizujete a chcete nám pomoci dopravit naší oranžovou krásku až do Čech, kupte si kalendář. Kupte si ho pro sebe, jako vánoční dárek pro blízké, přesvědčte svého šéfa ať pořídí kalendáře do firmy. Nebo ho kupte třeba pro svého psa. Kupte jich zkrátka, co nejvíc, protože jich potřebujeme prodat kolem 5.000ks, což je fakt hodně.

Děkujeme!
Jestli objednáte, jedete v tom nekompromisně s námi... a ještě TO BUDE JÍZDA! ;o)