Kam jedeme?

cz
14. června 2017

 

Cíl naší cesty?
"JUGOSLÁVIE"!!!
Přesněji tedy, země bývalé Jugoslávie. Láká nás to tam, protože tam nejezdí takové zástupy (doufáme), je tam levněji než ve zbytku Evropy a protože zkrátka není Evropa jako Evropa!

Zatím co v básnících se do Jugošky jezdilo po svatbě, my jedeme před ní ;o)
Jedeme sbírat snímky na další kalendáře, příběhy a zážitky na další projekce a taky tak trošku zdrháme před případným předsvatebním stresem ;o) ;o) :D

No a pokud to někomu přijde jako nuda, můžeme uklidnit, že nemáme 4x4, GPS, peněz málo a navíc vůbec žádný plán... necháváme to náhodám ;o)
A že z toho neděláme žádnou drsnou expedici, nechceme nic dokazovat, s ničím bojovat, ale jen se dál řídit tím naším pravidlem, naznačuje i přiložené video na Facebooku. Zkrátka...

ŽIVOT SE MÁ UŽÍT, NE PŘEŽÍT!!! :-D :-D :-D

 

14.6.2017

Start byl v podstatně poklidnějším a komornějším pojetí, než když jsme startovali na cestu kolem světa. Původně jsme nechtěli dělat žádný oficiální start, ale pár lidí se vyjádřilo tak, že nám chce před cestou zamávat a tak nám přišlo blbý vypařit se jak pára nad hrncem.

V 17,00 hodin jsme tak jen symbolicky s Honzou Srbem z pivovaru Falkenštejn pokřtili jedenáctkou kapotu naší dvanáctky (Fia má obsah motoru 1,2), dali krátký rozhovor děčínskému deníku a vyrazili na cestu.
Cestou jsme se ještě stihli potkat, pozdravit a rozloučit se Zbyňkem, Karlem s rodinou a večer v Praze vyřídit jedno obchodní jednání.

Páteční ráno v Praze bylo jak z katalogu na radost. Užili jsme si sladkou snídani na Václaváku pod ocasem, koupili mapu, udělali rozhovor s Dominikem a vyrazili na strastiplnou cestu po D1. Konečně zase "offroad" ;o)
Rychlý průjezd Slovenskem, tentokrát mimo dálnici a bezhraniční vstup do Maďarska.
První nocování ve stanu, někde v polích mezi kukuřicí a plotem zemědělského družstva. Ucházející západ slunce a studená Plzeň, coby dárek od Karla.

 

Sledujte nás také na FACEBOOKU!

:D

FIA
Krásná Lípa
Praha
BigTrip.CZ